PRIVAATSUSPOLIITIKA

Seocity.eu (edaspidi SEO City) on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolevad privaatsustingimused annavad ülevaate meie tavadest, sealhulgas millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.

SEO City jätab endale õiguse vajadusel Privaatsustingimusi (edaspidi privaatsustingimusi) muuta. SEO City veebilehte kasutama asudes eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Me kogume Teie poolt sisestatud andmeid, kui Te täidate meie lehel näiteks ankeete või esitate tellimusi.

SEO City võib paluda Teil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada Teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesolevate  privaatsustingimuste alusel.

SEO City on isikuandmete vastutav töötleja.

Kuidas me kasutame meie veebilehel kogutud andmeid?

SEO City võib sisestatud andmeid kasutada tarbijatele huvipakkuvate toodete jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.

SEO City võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab SEO Cityle teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks osapoolteks on SEO City partnerid, kelle ülesanneteks on näiteks veebilehe hooldamine, sisuhaldus, turundus.

Kasutaja õigused

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me Teist hoiame. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega meie kontaktlehe kaudu ühendust

Turvalisus

SEO City omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebilehel kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal nõustute, et SEO City ei ole vastutav mis tahes “varastatud” andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud “vaheltlõigatud” andmete kasutamisest volitamata viisil.

Välised lingid

SEO City võib kasutada linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te vajutate mõnele sellisele lingile suunatakse Teid meie veebilehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma SEO City kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtede üle. Igaüks neist käsitleb eraldiseisvat andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuspoliitika viisi. Külastades mõnda sellist lehte, peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades SEO City veebilehte nõustute SEO City privaatsustingimustega. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks Te meie veebilehte kasutada. SEO City jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

Ehshirts e-poe privaatsustingimuste perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv e-poe kasutamine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust meie kontaktlehe kaudu